1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: narośl kostna na stopie - RTG
Mama Ania

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6424

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2016-11-15, 10:49   Temat: narośl kostna na stopie - RTG
Co do biopsji w Warszawie, jeśli będziesz robić prywatnie, to według mnie najlepiej u dr Kubickiego.
On się co prawda specjalizuje w innych narządach, ale jest lekarzem, którego biopsja jest najbardziej wiarygodna, jak tylko może być. U mnie był oprócz prof. Rutkowskiego jedyną osobą, która postawiła trafną diagnozę w kwestii mojej fibromatozy. I pamiętał mnie po 3 latach od zabiegu, kiedy przyszłam do niego ponownie w celu weryfikacji tłuszczaka.
Przyjmuje w kilku miejscach: NZOZ Dr Brankowska 22 242 84 22, w przychodni przy Saskiej 61 (musisz poszukać telefonu, nie mam go) oraz chyba też w Damianie.

Co do Luxmedu - rezonans tak, ale z ortopedami bym nie szalała. Nam z mężem nie udało się w Luxmedzie znaleźć ortopedy, do którego mielibyśmy zaufanie. Jeśli masz dobrego lekarza, trzymaj się go.

[ Dodano: 2016-11-15, 10:54 ]
I jeszcze: co do rezonansu, to z moich doświadczeń nie warto robić gdziekolwiek, chyba że masz możliwość alternatywnego odczytu i opisu płytki. Kiedy pół roku temu szukaliśmy rezonansu dla mojego Taty, zapisałam go tam, gdzie było najszybciej i najtaniej i efekt jest taki, że opis dostaliśmy bardzo niechlujny i teraz większość lekarzy nam ten wynik rezonansu kwestionuje i mają większe zaufanie do wyniku usg. A my czekając teraz na termin rezonansu w innej placówce, nie wiemy, czy nie straciliśmy kilku miesięcy przez źle opisane badanie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group